لیسنینگ آیلتس + راه تقویت آن

فریبا رنجبر 0 4 رتبه مطلب: بدون رتبه

امتحان لیسنینگ آیلتس می تواند بسیار دشوار باشد. در امتحان، دانش‌آموزان باید هم به مونولوگ (یک فرد برای مدتی صحبت می‌کند) و هم به دیالوگ (دو نفر در حال بحث درباره یک موضوع یا گفتگو هستند) گوش دهند. این آزمون آزمایش و جستجوی شواهدی مبنی بر توانایی شما در درک ایده های اصلی و اطلاعات واقعی دقیق، نظرات و نگرش های سخنرانان، و توانایی شما در پیگیری توسعه ایده ها خواهد بود.

اسپیکینگ act  + راه تقویت آن

فریبا رنجبر 0 3 رتبه مطلب: بدون رتبه

آیا با نمرات ACT انگلیسی بین 14-24 مشکل دارید؟ شما تنها نیستید - صدها هزار دانش آموز دیگر در این محدوده امتیاز می گیرند. اما بسیاری از آنها بهترین راه‌ها را برای خارج شدن از این محدوده امتیاز و گرفتن امتیاز 26+ در ACT نمی‌دانند. در اینجا نحوه بهبود اسپیکینگ act  + راه تقویت آن و اینکه چرا انجام این کار بسیار مهم است بحث خواهیم کرد.

اسپیکینگ GRE + راه تقویت آن

فریبا رنجبر 0 3 رتبه مطلب: بدون رتبه

اسپیکینگ GRE + راه تقویت آن معضلی چالش برانگیز برای هر کسی است که برای آن آماده می شود، و به راحتی می توان حدس زد که این آزمون برای غیر انگلیسی زبانان بیشتر رایج است. این آزمون به دلیل داشتن بخش های چالش برانگیزتر انگلیسی، واژگان و درک مطلب نسبت به همتای خود، GMAT، آزمونی که بیشتر به دلیل استدلال کمی مالیاتی آن شناخته میشود، شناخته شده است.

رایتینگ GRE + راه تقویت آن

فریبا رنجبر 0 3 رتبه مطلب: بدون رتبه

نگارش تحلیلی GRE توانایی شما را در تفکر انتقادی و انتقال ایدههایتان به نوشتههای توسعه یافته، مستدل و با پشتیبانی خوب ارزیابی می کند. GRE دو بخش از مهارت های نوشتاری تحلیلی دانش آموز را آزمایش می کند: تجزیه و تحلیل یک موضوع و تجزیه و تحلیل یک استدلال. این مقاله رایتینگ GRE + راه تقویت آن پوشش می دهد تا بتوانید مانند یک دانشگاهی غیر  بنویسید و نمره GRE خود را به حداکثر برسانید!

رایتینگ PTE + راه تقویت آن

فریبا رنجبر 0 2 رتبه مطلب: بدون رتبه

یکی از مهم ترین بخش های آزمون PTE قسمت رایتینگ آن است.برای رایتینگ PTE + راه تقویت آن به عنوان بخشی از PTE Academic، باید مجموعه خاصی از مهارت های اصلی انگلیسی را برای به حداکثر رساندن امتیاز خود کسب کنید. برای کمک به شما در انجام بهترین کار در قسمت اول نوشتن، نکاتی را گردآوری کرده ایم.

1345678910انتها

انتخابگر پوسته