آشنایی با بهترین دانشگاه های آمریکا

فریبا رنجبر 0 6 رتبه مطلب: بدون رتبه

در سال 2022، 27 دانشگاه آمریکایی در بین 100 دانشگاه برتر جهان قرار دارند. آشنایی با بهترین دانشگاه های آمریکا می تواند جالب باشد. تعداد زیادی از دانشگاه های برتر در ایالات متحده، این را به یک هدف عالی برای داوطلبان تحصیل در خارج از کشور و مزایای قانونی در ایالات متحده تبدیل کرده است.

درآمد مشاغل مختلف در آمریکا چقدر است؟

فریبا رنجبر 0 7 رتبه مطلب: بدون رتبه

در این مقاله به موضوع درآمد در آمریکا پرداختیم و سعی کردیم به تمام سوالات شما در این مورد پاسخ دهیم. ما میانگین درآمد پست های مختلف را در برخی از شرکت های بزرگ و معروف آمریکایی ارائه می دهیم که مربوط به موقعیت ها، کارفرمایان، کارمندان مختلف است و تجزیه و تحلیل داده ها یک شغل است.

صفر تا صد مهاجرت تحصیلی کانادا

فریبا رنجبر 0 6 رتبه مطلب: بدون رتبه

آماده شدن برای آینده و پیشرفت می تواند مرحله ای هیجان انگیز در زندگی باشد. گزینه ها و راه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. بسیاری از دانشجویان برای گسترش افق های خود و کسب تجربه و موفقیت تحصیلی بیشتر، تحصیل در خارج از کشور را انتخاب می کنند.

شرایط و مراحل اخذ ویزای دانشجویی آمریکا

فریبا رنجبر 0 8 رتبه مطلب: بدون رتبه

اگر می خواهید در ایالات متحده تحصیل کنید و شهروند ایالات متحده نیستید، باید ویزای دانشجویی دریافت کنید. درخواست برای ویزای دانشجویی ایالات متحده می تواند یک پروسه طولانی باشد، بنابراین مطمئن شوید که از قبل آماده سازی را شروع کرده اید حداقل سه تا پنج ماه قبل از شروع دوره. معمولا چندین مرحله برای درخواست ویزای تحصیلی آمریکا وجود دارد.

شرایط مهاجرت پزشکان به آمریکا

فریبا رنجبر 0 9 رتبه مطلب: بدون رتبه

در این مطلب اطلاعات مفیدی در مورد مهاجرت پزشکان به آمریکا از طریق سرمایه گذاری، کار، تحصیل و شرایط معادل سازی خواهید یافت. شرایط مهاجرت پزشکان به آمریکا یکی مهم ترین مطالب است و  از روش های مهاجرت بین حرفه های مختلف است که مستلزم مطالعه و دانش تکمیلی است، زیرا فارغ التحصیلان رشته پزشکی برای تحصیل و کار در کشورهای خارجی باید مدارک تحصیلی خود را یکسان کرده و پس از گذراندن دوره های معادل سازی و قبولی در آزمون، آنها را ادامه دهند.

12345

انتخابگر پوسته