محسن لطفی
2021-07-14T07:09:48Z
چرا پلنر آیلتس ؟ WHY IELTS PLANNER

پلنر آیلتس همان الماس گمشده هر داوطلب آزمون آیلتس است.داوطلب آزمون آیلتس برای اینکه بتواند از زمان خود بهینه استفاده کند نیاز به یک برنامه ریز شخصی یا برنامه ریز آمادگی آزمون آیلتس( IELTS Test Preparation Planner) دارد تا تمام مواردی که نیاز است داوطلب را برای آزمون آیلتس آماده کند در معرض دید او قرار دهد.

زبان آموز و متقاضی آزمون بین المللی آیلتس با تکمیل پلنر آیلتس روزانه،هفتگی و ماهانه به درجه ای از شناخت خود می رسد که می تواند به راحتی برنامه خود را اصلاح کند. زبان آموز با رصد اطلاعات و ارزیابی های روزانه، هفتگی و ماهانه ،خود را در مسیر قبولی آزمون آیلتس قرار می دهد تا سریعتر به هدف خود یعنی کسب نمره های بالا در آزمون ایلتس برسد. پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس برای 105 روز یا 15 هفته یا 3 ماه طراحی شده است که داوطلب با انجام کارهای کوچک(میکرو) روزانه به پیشرفت های بزرگ(ماکرو) دست پیدا خواهد کرد و این مهم را ،داوطلب بعد از حداقل 3 ماه به صورت محسوس مشاهده خواهد کرد.

برای طراحی پلنر آیلتس علاوه بر تجربه داخل ،از منابع خارجی(انگلیسی ،چینی، هندی و روسی ) نیز استفاده شده است چرا که اکثر زبان آموزان خارجی از کشورهای چین ،هند و روسیه علاقه مند مهاجرت تحصیلی و شغلی به کشور های انگلیسی زبان هستند لذا در این مورد تحقیقات ویژه ای انجام داده اند لذا به جرات می توان گفت که این پلنرآیلتس ،اولین طراحی پلنر جامع آیلتس در ایران است که تمام نیاز های یک زبان آموز متقاضی آیلتس را دیده است.

به زودی کتاب نقشه راه آمادگی آزمون آیلتس (IELTS Test Preparation Roadmap) به چاپ خواهد رسید.

در این کتاب به طور کامل 30 فعالیت و مهارت معرفی شده در برنامه روزانه آیلتس،تشریح می شود به عبارت دیگر در این کتاب تمام نکات ، تکنیک ها و تاکتیک های کاربردی جهت انجام فعالیت ها و مهارت ها به صورت ریز و اجرایی بیان می شود مثلا برای مهارت اسپیکینگ تمام تمرین ها و روش ها و مواردی که باعث بهبود این مهارت می شود به صورت عملی معرفی می شود.

https://migrationskills....db%8c%d9%84%d8%aa%d8%b3/ 
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند