fatemz
  •  fatemz
  • 60.4% (دوست داشتنی)
  • عضو آغاز کننده موضوع
2023-05-17T16:14:38Z
سوالات متداول در مورد بهترین و ارزان‌ترین راه مهاجرت به کانادا
در اینجا قصد داریم به برخی از مهم‌ترین سوالات شما درباره مهاجرت سریع و آسان به کانادا پاسخ دهیم که عبارتند از:
• سریع‌ترین و بهترین راه برای مهاجرت به کانادا چیست؟
سریع‌ترین و بهترین روش مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری است. معمولا اگر واجد شرایط باشید و همه مدارک را به‌درستی ارسال کرده باشید، زمان آماده شدن ویزای شما شش ماه خواهد بود.
• حداکثر سن برای مهاجرت به کانادا چقدر است؟
هیچ محدودیت سنی خاصی برای هیچ برنامه مهاجرتی به کانادا وجود ندارد. اگرچه افرادی که سن بالاتری دارند امتیاز کمتری در برنامه‌های امتیازبندی اکسپرس اینتری دریافت می‌کنند، اما به معنی نیست که افراد مسن نمی‌توانند درخواست مهاجرت داشته باشند؛ زیرا داشتن تجربه کاری قابل‌توجه، مهارت زبان بالا و تحصیلات پیشرفته می‌تواند به‌راحتی هرگونه امتیاز از دست دادن سن در مهاجرت اقتصادی را جبران کند.
• آیا می‌توانم در هر کجای کانادا کار کنم؟
زمانی که فردی دارای اقامت دائم کانادا باشد، مجوز زندگی و کار در هر نقطه از کانادا را دارد، ولی تا قبل از آن درصورتی‌که از طریق مهاجرت کاری به کانادا ورود پیدا کنید تنها باید در شرکت یا ناحیه مشخص شده مشغول به کار شوید.
• آیا می‌توانم خانواده‌ام را به کانادا ببرم؟
برخی از برنامه‌های مهاجرتی به اتباع خارجی اجازه می‌دهد تا به همراه اعضای خانواده خود به کانادا مهاجرت کنند. با این ‌حال، شرایط در روش‌های مختلف مهاجرتی کمی متفاوت است. به‌ عنوان ‌مثال، کسانی که از طریق سیستم اکسپرس انتری کانادا مهاجرت می‌کنند، واجد شرایط هستند که همسر و فرزندان تحت تکفل خود را در برنامه وارد کنند، اما نمی‌توانند این کار را برای والدین خود انجام دهید.
با این‌ حال، کانادا برنامه‌های حمایت مالی دارد که به شهروندان کانادایی و مقیمان دائمی این امکان را می‌دهد تا از همسر یا شریک زندگی مشترک، فرزندان وابسته و والدین/پدربزرگ و مادربزرگ خود حمایت مالی کنند و از این طریق آن‌ها را به کانادا بیاورند.
• چرا کانادا به دنبال مهاجر است؟
شهرها و نواحی روستایی کانادا برای حفظ رشد جمعیت و حمایت از بازار کار خود به مهاجران خارجی وابسته هستند. کانادا همچنین دارای جمعیت سالخورده‌ای است و بدون سیستم قوی مهاجرت، کانادا در مسیری مشابه با ژاپن در دهه 1990 قرار خواهد گرفت؛ اما برخلاف ژاپن، کانادا مهاجرت را پذیرفت و این امکان را ایجاد کرد که بخش بزرگی از جمعیت را در سنین اولیه کار، بین 25 تا 54 حفظ کند.
از طرفی کانادا تواتسته است که نیروهای متخصص و سرمایه‌های کلانی را از طریق برنامه‌های مهاجرتی از سراسر دنیا جذب کند که از هر نظر منجر به پیشرفت روزافزون این کشور شده است. این مزایا بدون مهاجرت انبوه به کانادا امکان‌پذیر نخواهد بود.
https://canadapass.org/  مراجعه کنید.