دانشگاه نیویورک

این دانشگاه یک دانشگاه خصوصی است که در قلب شهر معروف نیویورک قرار گرفته است.New York  University در سال 1831 میلادی تاسیس گردیده و بیشتر از ده دانشکده، کالج و موسسه در سراسر محله منهتن نیویورک دارد. نام مستعار این دانشگاه violets به معنی بنفش ها است. این دانشگاه جوایز متعددی مثل نوبل، abel، مدال ملی علوم، پولیتزر و غیره را از بدو تاسیس تا اکنون گرفته است. درخواست های زیادی برای تحصیل در این  دانشگاه هر سال داده  می شود و تحصیل در این دانشگاه بسیار گزینشی است. دانشگاه نیویورک در اکثر رتبه بندی های دانشگاه های آمریکا همیشه رتبه بالایی کسب کرده است. از صفر تا صد فرآیند اپلای دانشگاه نیویورک با شما هستیم.
 

نمایی از دانشگاه نیویورک

دانشگاه نیویورک کجاست؟

دانشگاه نیویورک که دانشگاهی خصوصی و معتبر است، در شهر نیویورک واقع شده است. پردیس هایی در شهرهای ابوظبی و همینطور شانگهای چین وجود دارد، که New York University در آن ها شعبه دارد. در این شعبه ها مدرکی که به دانشجویان اعطا می شود، با مدرک دانشگاه شهر نیویورک یکسان است و تفاوتی ندارد. همچنین این دانشگاه در اکثر شهرهای دنیا مثل مادرید، پاریس، سیدنی، پاریس و غیره شعبه دارد.
 

دانشگاه نیویورک

 

اخذ پذیرش دانشگاه نیویورک

شرایط پذیرش شدن در New York University با بقیه دانشگاه های آمریکا فرق می کند. ظرفیت کلیه رشته های دانشگاه نیویورک محدودیت دارد و قبل از تکمیل شدن ظرفیت باید درخواست پذیرش را به دانشگاه بفرستید. هنگامی که ظرفیت درخواست برای گرفتن پذیرش در این دانشگاه تکمیل گردد، نام شما در لیست انتظار قرار می گیرد. حداقل نمرات قابل قبول برای مدرک زبان این دانشگاه، آیلتس با نمره هفت و تافل اینترنتی با نمره صد است. برای هزینه ثبت نام آنلاین این دانشگاه، باید مبلغ هشتاد دلار پرداخت کنید. New York University  مدارک زبان SAT و همچنین ACT را در بعضی رشته های خاص مورد قبول قرار می دهد. ریز نمرات تحصیلی مقاطع قبلی و یک توصیه نامه برای این دانشگاه الزامی است. دانشگاه نیویورک مدرک دیپلم IBDP را که دیپلم بین المللی برای افراد بین 16 تا 19 ساله است، قبول می کند. اخذ پذیرش دانشگاه علوم و فناوری هنگ کنگ با آقای اپلای

تحصیل رایگان در دانشگاه نیویورک

در بسیاری از دانشگاه های آمریکا باید هزینه شهریه را باید پرداخت کنید و تحصیل در آن ها رایگان نیست. تحصیل کردن در New York University رایگان نبوده و باید هزینه های تحصیل را پرداخت کنید. البته نگران نباشید، زیرا بورسیه های تحصیلی این دانشگاه شهریه این دانشگاه را به مقدار زیادی پوشش می دهد. این پوشش دادن شهریه، به مقداری زیادی اتفاق می افتد. برای اطلاع یافتن از بورسیه های دانشگاه، به سایت رسمی دانشگاه مراجعه کنید.

شرایط بورسیه دانشگاه نیویورک

دانشگاه نیویورک برای تحصیل کردن دانشجویان متقاضی، به همه دانشجویان از کشورهای مختلف به صورت یکسان کمک می کند. پرداخت کردن شهریه تحصیلی یکی از نگرانی های عمده دانشجویان متقاضیNew York  University است. دانشجویان دانشگاه نیویورک در صورت نیاز برای کمک مالی، درخواستی را به دانشگاه برای کمک کردن در پرداخت شهریه تحصیلی به دانشگه ارسال می کنند. البته دانشگاه بخشی از هزینه های دانشجویان را پرداخت می کند. بورسیه تحصیلی New York University بر اساس شایستگی های فرد دانشجو و همینطور بر اساس نیازهای مالی اعطا می گردد. اگر که شما نمرات بالایی در ترم های تحصیلی کسب کنید، قطعا کمک هزینه تحصیلی به آن ها تعلق می گیرد.

هزینه تحصیل در دانشگاه نیویورک

بیشترین شهریه در دانشگاه نیویورک، از کسانی که در دانشکده هنر و علوم مقطع کارشناسی تحصیل می کنند، گرفته می شود. برای تحصیل در این دانشکده باید چیزی در حدود هزار و نهصد پرداخت کنید. دانشکده Tandon دانشگاه نیویورک، رشته های مدیریت و مهندسی را در دل خود جای داده است. هزینه های تحصیل در این رشته ها از رشته های دانشکده هنر و علوم کمتر است. برای تحصیل در دانشکده مدیریت تاندن و مقطع تحصیلات تکمیلی باید مبلغی در حدود هزار و پانصد دلار آمریکا پرداخت کنید. همچنین برای تحصیل در دانشکده مهندسی تاندن باید در حدود هزار و پانصد دلار آمریکا پرداخت کرده و این مبلغ برای مقطع تحصیلات تکمیلی است. شهریه اضافی برای گرفتن هر ترم تحصیلی و برای دانشجویانی که قصد گرفتن بیش از 19 واحد درسی دارند، به صورت تقریبی 1300 دلار است. البته هزینه های دیگر در این دانشگاه مثل خوابگاه، کتاب و لوازم تحریر و غیره به صورت جداگانه محاسبه می شود.

سایت دانشگاه نیویورک

سایت New York University بخش های مختلف و گوناگونی دارد. در این سایت بخشی به اسم درباره ما وجود دارد، که درباره رییس دانشگاه، اختراعات و غیره نوشته شده است. سایت پردیس های شانگهای و دوبی نیز در انتهای این سایت وجود داشته و به آن ها دسترسی دارید. در این دانشگاه اطلاعاتی در مورد پذیرش گرفتن، بورسیه ها، زندگی دانشجویی و غیره توضیح داده شده است. قسمت پژوهش مستقلی برای دانشجویانی که علاقه مند به تحقیقات علمی هستند، در این سایت وجود دارد.  

 

مرکز پزشکی langone وابسته به دانشگاه نیویورک

اخذ پذیرش دانشگاه کیوتو با آقای اپلای

رشته های تحصیلی دانشگاه نیویورک

رشته های مختلفی در دانشگاه نیویورک تدریس می شوند که بعضی از آن ها دانشکده هایی در سطح جهانی دارند. بر اساس علاقه و اشتیاق خود می توانید در یک رشته در New York University به تحصیل بپردازید. در انتخاب رشته خود باید دقت کنید، زیرا آینده شغلی شما را تعیین می کنند. رشته های این دانشگاه موردهایی مثل پزشکی، دندان پزشکی، حقوق، هنر، موسیقی و پرستاری هستند. رشته هایی مثل حقوق در سطح جهان دارای اعتبار ویژه ای هستند. بسیاری از افراد مشهور آمریکا که عمدتا قاضی و وکیل عالی رتبه هستند، در دانشکده حقوق تحصیل کرده و مدرک خود را دریافت کرده اند.

بهترین دانشگاه نیویورک

دانشکده های مختلفی در New York University وجود دارند، که بعضی از آن ها بسیار معروف هستند. از جمله این دانشکده ها می توان از دانشکده کامپیوتر، هنر، مهندسی و تکنولوژی، حقوق، علوم اجتماعی و غیره نام برد. بهترین دانشکده New York University که افراد مشهوری مثل رودی جولیانی، محمد البرادعی و جراد کوشنر داماد دونالد ترامپ در آن تحصیل کرده اند، دانشکده حقوق است. همچنین بر طبق آخرین رتبه بندی دانشگاه شانگهای چین، هم اکنون در رتبه 4 بهترین دانشکده های حقوق دنیا قرار گرفته است.  

افراد مشهور دانشگاه نیویورک

خواننده مشهور لیدی گاگا از افراد مشهور تحصیل کرده در New York University است. این خواننده در سال 1986 در شهر نیویورک به دنیا آمده است. وی در دانشکده هنر تیش دانشگاه نیویورک به تحصیل پرداخت. امروزه خانم لیدی گاگا یکی از مهمترین افراد مشهور دنیای موسیقی است که در کنار خوانندگی تهیه کننده موسیقی و بازیگر هم شده است. جالب است بدانید که مارتین اسکورسیزی که خود در New York University درس خوانده از کارگردان های مورد علاقه لیدی گاگا است. مارتین اسکورسیزی از کارگردانان برتر جهان است که همانند لیدی گاگا در دانشکده هنر تیش نیویورک تحصیل کرده است. رودی جولیانی وکیل حال حاضر ترامپ رییس جمهوری آمریکا از افراد مشهور تحصیل کرده در New York University است. وی مدتی هم شهردار نیویورک بین سال های 1994 تا 2001 بوده است. وی دکترای حقوق خود را از دانشگاه نیویورک دریافت کرده است. آنجلینا جولی از بازیگران مشهور هالیوود که به تازگی کارگردانی را هم شروع کرده، از دیگر افراد مشهور تحصیل کرده در New York University است.

دانشگاه حقوق نیویورک

دانشکده حقوق دانشگاه نیویورک قدیمی ترین دانشکده حقوق این شهر است. این دانشکده در سال 1835 میلادی توسط بنیامین فرانلین باتلر دادستان وقت کل کشور آمریکا تاسیس گردید. این دانشکده در قسمت جنوبی محله منهتن واقع شده و تا مقطع دکترا دانشجو می پذیرد. در این دانشکده مجله هایی مثل بررسی قانون و تغییرات اجتماعی، مجله حقوق محیط زیست و غیره منتشر می شوند. این دانشکده جزو اولین دانشکده های حقوقی است که زنان در آن تحصیل کرده اند و از این نظر نیز قدیمی است. این دانشگاه همانطور که ذکر کردیم، جزو برترین دانشکده های حقوق دنیا است و همین مورد انگیزه دانشجویان متقاضی برای تحصیل در این رشته را بیشتر می کند.

مطلب پیشنهادی: مهاجرت تحصیلی

دانشگاه پزشکی نیویورک

دانشکده پزشکی دانشگاه نیویورک به اسم Grossman شناخته می شود. دانشکده پزشکی New York University از قدیمی ترین دانشکده های پزشکی کشور آمریکا بوده و اعتبار بسیار بالایی دارد. محل این دانشکده در منهتن نیویورک قرار گرفته و درسال 1841 ایجاد و تاسیس شده است. این دانشکده متقاضیان زیادی از سراسر جهان داشته و همچنین بالاترین آمار را در کشور آمریکا در پذیرش دادن دارد. یکی از بیشترین بودجه دانشکده های پزشکی را در سال 2014 میلادی این دانشکده از موسسه ملی بهداشت دریافت کرد. این دانشکده پزشکی بخشی از مرکز پزشکی NYU Langone نیویورک است. در آگوست سال 2018 میلادی، دانشکده پزشکی New York University اعلام کرد که جدا از نیاز و لیاقت ها، بورس تحصیلی کامل را برای همه دانشجویان فعلی و آینده خود در نظر می گیرد. پذیرش در دانشکده پزشکی دانشگاه نیویورک از میان بهترین و شایسته ترین افراد انتخاب می شود. پردیس اصلی مرکز پزشکی NYU Langone در ساحلEast River در محله منهتن واقع شده است.

ایالت نیویورک

این ایالت یکی از پنجاه ایالت آمریکا بوده و از نظر جمعیت در کشور آمریکا رتبه بالایی دارد. این ایالت یکی از مهمترین ایالت هایی بود که بر علیه سلطه انگلستان انقلاب کرده و کشور ایالات متحده آمریکا را تشکیل دادند. در این ایالت افراد با نژاد ها و زبان های مختلف مثل اسپانیایی، آفریقایی، چینی، ژاپنی و غیره وجود دارند. دانشگاه های بسیار مهمی در این  ایالت مثل دانشگاه نیویورک، دانشگاه کلمبیا، کرنل، دانشگاه بوفالو وجود دارند. معروف ترین شهر ایالت نیویورک که جزو معروف ترین شهر های جهان هم هست، شهر نیویورک است. از مکان مهم ایالت نیویورک می توان از ترمینال گراند سنترال و آبشار نیاگارا نام برد.

نکاتی درباره شهر نیویورک

جالب است بدانید طولانی ترین خط متروی جهان در شهر نیویورک قرار دارد. شهر نیویورک از مهمترین مقصد های تحصیل در دنیا است که سالانه دانشجویان زیادی برای تحصیل و زندگی دانشجویی به این شهر وارد می شوند. دانشگاه هایی که در شهر نیویورک مثل New York University قرار دارند، شیوه آموزشی خاص خود را دارند. البته شهر نیویورک یکی از گران ترین شهر های جهان برای زندگی کردن است اما هزینه های دانشجویی ممکن است فرق کند. شهر نیویورک در بین شهرهای دانشجویی آمریکا و جهان همیشه یکی از بهترین رتبه ها از آن خود کرده است. همچنین از مزایای تحصیل کردن در این شهر این است که بعد از فارغ التحصیلی، به راحتی در این شهر کار پیدا می کنید. در این شهر انواع شرکت های خصوصی و دولتی وجود دارند، که از دانشگاه معتبر نیویورک بسیاری را استخدام می کنند. به خاطر خوشحالی و سرزندگی که در شهر نیویورک وجود دارد، بسیاری از افراد نیویورک را برای تحصیل انتخاب می کنند.
 

شهر نیویورک

اخذ پذیرش دانشگاه لوون با آقای اپلای

دانشگاه نیویورک که دانشگاهی بسیار با اعتبار است و در شهر نیویورک قرار گرفته است. شهر نیویورک که دانشگاه نیویورک در آن قرار گرفته، سیستم حمل و نقل خوبی داشته و بزرگترین  متروی جهان در این شهر وجود دارد. تحصیل در New York University رایگان نیست، اما دانشگاه به دانشجویان کمک مالی کرده و بورسیه هایی را در نظر گرفته است. این بورسیه ها می تواند تا حد زیادی مشکل مالی دانشجویان را برطرف کند. به دلیل وجود بسیاری از شرکت های خصوصی و دولتی در این شهر، بعد از فارغ التحصیلی پیدا کردن کار بسیار آسان است. در سایت New York University می توانید اطلاعاتی مثل بورسیه تحصیلی، زندگی دانشجویی، شهریه ها و غیره را مشاهده کنید. 

11956 رتبه بندی این مطلب:
3.3

نوشتن یک نظر

با تکمیل این فرم شما شرایط و قوانین و حریم خصوصی این سایت رو خوانده و قبول میکنید
افزودن نظر

انتخابگر پوسته