دانشگاه اوساکا

امروزه بسیاری از دانشجویان در تلاش هستند که در یکی از بهترین دانشگاه های دنیا ادامه تحصیل بدهند. از این رو شما می توانید با گرفتن اخذ پذیرش از بهترین دانشگاه های خارج از کشور موقعیت شغلی خود را در یکی از بهترین دانشگاه های دنیا به اثبات برسانید. از مزایای ادامه تحصیل در خارج از کشور می توان به مسلط شدن بر روی زبان انگلیسی، مسلط شدن بر روی زبان بومی آن کشور، بالا بردن سطح علمی خود، اخذ ویزای تحصیلی، اخذ ویزای کاری و اخذ اقامت دائم در صورت داشتن شرایط برای مقیم شدن در آن کشور اشاره کرد. در این میان شما می توانید با بررسی رتبه های هریک از دانشگاه ها، در یکی از معتبرترین و نمونه ترین دانشگاه های دنیا ادامه تحصیل بدهید. در این میان ما قصد داریم اپلای یکی از بهترین و معتبرترین دانشگاه های دنیا را به بنام دانشگاه اوساکا (osaka university) را به شما معرفی کنیم.

دانشگاه اوساکا


دانشگاه اوساکا کجا است؟

یکی از دانشگاه های ملی ژاپنی که  در شهر اوساکا وجود دارد، دانشگاه اوساکا است. از این رو شما می توانید برای ادامه تحصیل این دانشگاه را انتخاب کنید. اوساکا یکی از شهرستان های ناحیه کانسای ژاپن به شمار می آید. در این شهر اوساکا به عنوان سومین شهربزرگ ژاپن معرفی شده است.
 

دانشگاه اوساکا کجا است؟


اخذ پذیرش از دانشگاه اوساکا

بسیاری از دانشجویان ایرانی علاقه مند هستند که در یکی از دانشگاه های ژاپنی ادامه تحصیل بدهند. از این رو آن ها می توانند برای ادامه تحصیل در ان مقطعی که مد نظرشان است، با داشتن شرایط پذیرش از دانشگاه اخذ پذیرش دریافت نمایند. از این رو شما می توانید برای اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی از این دانشگاه پذیرش دریافت نمایید. یکی از مهمترین نکاتی که باید به آن توجه بکنید، مدت زمانی است که شما برای اتمام دوره  کارشناسی به آن نیاز دارید، مدت زمانی که شما می توانید در این مقطع ادامه تحصیل بدهید، 4 سال است. در این میان یکی دیگر از نکات مهمی که شما باید به آن توجه کنید، این است که شما برای ادامه تحصیل در دانشگاه های ژاپنی در مقطع کارشناسی باید به زبان ژاپنی تسلط داشته باشید. از این رو بهتر است که اگر قصد دارید در مقطع کارشناسی در این دانشگاه ادامه تحصیل بدهید، بهتر است که به زبان ژاپنی تسلط پیدا کنید.

اخذ پذیرش از دانشگاه اوساکا در مقطع کارشناسی ارشد

 بسیاری از دانشجویان پس از اتمام دوره کارشناسی خود، به این فکر می افتند که از دانشگاه اوساکا اخذ پذیرش دریافت نمایند. در این بین مدتی زمانی که برای ادامه تحصیل در این مقطع باید صرف کنید، 2سال است. از این رو شما می توانید برای این که آسانتر اخذ پذیرش در این مقطع را دریافت کنید، با ارائه مدرک کارشناسی خود با نمرات بالا و تسلط بر روی زبان انگلیسی و زبان ژاپنی اخذ پذیرش خود را در این مقطع حتمی کنید. اگر قصد دارید در مقطع کارشناسی ارشد ادامه تحصیل بدهید، شما موظف هستید که 30 واحد درسی را جهت اخذ مدرک کارشناسی ارشد خود دریافت کنید. برای اطلاع از اخذ پذیرش دانشگاه صنعتی دلفت با ما در ارتباط باشد.

اخذ پذیرش از دانشگاه اوساکا در مقطع کارشناسی ارشد

 

اخذ پذیرش از دانشگاه اوساکا در مقطع دکترا

بسیاری از دانشجویان در تلاش هستند که در مقطع دکترا ادامه تحصیل بدهند. از این رو شما می توانید با سپری کردن 3 سال تحصیلی مدرک دکترا خود را از یکی از بهترین دانشگاه های ژاپن دریافت نمایید. اگر قصد دارید که در مقطع دکترا در این دانشگاه ادامه تحصیل بدهید، بهتر است که بدانید سوابق تحصیلی شما در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بر روی نحوه اخذ پذیرش شما بسیار تاثیر گذار خواهد بود. در این میان ارائه انواع مقالات علمی و پژوهشی می تواند بر روی نحوه اخذ پذیرش شما تاثیر گذار باشد. در این میان شما می توانید برای مطلع شدن از شرایط اخذ پذیرش در این دانشگاه، با مراجعه به سایت osaka-u.ac.jp از تمامی مراحل اخذ پذیرش در این دانشگاه مطلع شوید.

بورسیه از دانشگاه اوساکا در تمامی مقاطع

بسیاری از دانشجویان مستعد و درسخوان در تلاش هستند که  از یکی از بهترین دانشگاه دنیا بورسیه تحصیلی دریافت نمایند. از این رو شما می توانید با آگاهی یافتن از شرایط بورسیه هزینه های مربوط به تحصیل خود در ژاپن را کاهش دهید. در این میان شما می توانید با ارائه مدارک مورد نظر خود به این دانشگاه نام خود را در لیست افرادی که شامل بورسیه این  می شوند، قرار دهید. امکان تحصیل رایگان برای دانشجویان ایرانی در این دانشگاه وجود ندارد، ولی آن ها می توانند در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا با افزایش سطح علمی خود،  نام خود را در لیست کسانی که محق دریافت بورسیه تحصیلی هستند، قرار دهند.

  • اصل و ترجمه مدرک تحصیلی پیشین
  • ارائه ریز نمرات
  • تکمیل فرم های مربوط به سفارت
  • گواهی پزشکی که نشان دهنده سلامت فرد تحصیل کننده است
  • رزومه تحصیلی
  • مدرک زبان انگلیسی
  • مصاحبه در سفارت ژاپن
  • امتحان کتبی در سفارت
  • پذیرش از 3 استاد دانشگاه های ژاپن

تحصیل در پر طرفدارترین رشته های دانشگاه اوساکا

در این میان بسیاری از دانشجویان در تلاش هستند که در یکی از بهترین دانشگاه های دنیا ادامه تحصیل بدهند. از این رو شما می توانید در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در این دانشگاه ادامه تحصیل بدهید. شما می توانید برای اخذ پذیرش در رشته های پرطفدار پزشکی و دندان پزشکی با ارائه این مدارک به دانشگاه اوساکا شرایط پذیرش خود را حتمی نمایید. در این میان شما می توانید با ارائه ریز نمرات خود که نباید پایین تر از 16 باشد، و از همه مهمتر شرکت در آزمون eju شرایط اخذ پذیرش خود در این دانشگاه را حتمی کنید.
 

تحصیل در پر طرفدارترین رشته های دانشگاه اوساکا


تسهیلاتی که دانشگاه اوساکا به دانشجویان خود ارائه می دهد

یکی از مهمترین تسهیلاتی که این دانشگاه به دانشجویان خود ارائه می کند، حق کار است. از این رو شما می توانید در هفته 28 ساعت از وقت خود را صرف کارکردن خود بکنید. در این میان شما در روزهای تعطیل می توانید 8 ساعت زمان خود را به کارکردن اختصاص بدهید. در این میان 28 ساعت برای کار کردن میتواند یک زمان بسیار عالی برای کاهش دادن هزینه های مربوط به تحصیل شما معرفی شود. چراکه تمامی دانشگاه های دنیا برای دانشجویان خود مدت زمان 20 ساعت کار در هفته را در نظر می گیرند، که این ساعت در مقایسه با ساعت کاری دانشگاه اوساکا پایین تر است. از این رو شما می توانید با تسلط یافتن بر روی زبان ژاپنی شرایط کار کردن خود در ژاپن را آسان تر کنید. اگر قصد دارید که با شرایط بهتری در این کشور زندگی بکنید، بهتر است که سریعا تسلط خود را بر روی زبان ژاپنی بالا ببرید. برای اطلاع از اخذ پذیرش دانشگاه واشنگتن با ما در ارتباط باشد.

هزینه ادامه تحصیل در دانشگاه اوساکا در تمامی مقاطع

شما می توانید اگر قصد ادامه تحصیل در این دانشگاه را دارید، قبل از اقدام به اخذ پذیرش با هزینه های مربوط به ادامه تحصیل در ژاپن آشنا شوید. چراکه همانطور که می دانید دانشجویانی که برای ادامه تحصیل به یک کشور خارجی می روند، هزینه های آن ها در مقایسه با دانشجویانی که در کشور ایران ادامه تحصیل می کنند، قابل مقایسه نیست. از این رو بهتر است که قبل از اقدام به اخذ پذیرش از این دانشگاه، تمامی هزینه های مربوط به شهریه دانشگاه، هزینه های مربوط به اقامت در ژاپن را محاسبه و بررسی نمایید. همانطور که می دانید نحوه سبک زندگی شما بر روی هزینه های شما، برای اقامت در این کشور بسیار تاثیر گذار است. به طور کلی هزینه های تحصیل در دانشگاه های خصوصی ژاپن گران تر از هزینه های تحصیل در دانشگاه های دولتی است. در این میان شهریه دانشگاه دولتی ژاپن در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا سالیانه 500000 ین است که 300000 آن در ابتدا در مرحله ثبت نام از دانشجویان گرفته می شود. با توجه به رشته ای که شما قصد دارید در آن ادامه تحصیل بدهید، هزینه آن متفاوت خواهد بود. هزینه های دوره کارشناسی ارشد و دکترا نسبت به هزینه های دوره کارشناسی بالاتر است. رشته های پزشکی و دندانپزشکی نسبت به سایر رشته ها، از هزینه های بالاتری برخوردار است. از این رو شما می توانید با استفاده با برآورد هزینه های خود در یکی از بهترین رشته های دانشگاه اوساکا ادامه تحصیل بدهید.

مطلب پیشنهادی: مهاجرت تحصیلی

تقسیم بندی دانشگاه های مهم در ژاپن

امروزه بسیاری از دانشجویان در تلاش هستند که برای ادامه تحصیل در یکی از بهترین دانشگاه های ژاپن ادامه تحصیل بدهند. تمامی دانشگاه های ژاپن باید جزو این سه دسته مهم باشند. از این رو ما قصد داریم که شما را با  تقسیم بندی تمامی دانشگاه های ژاپن آشنا کنیم.

دانشگاه خصوصی

در ژاپن دانشگاه های خصوصی توسط سازمان های مستقل بنا شده اند. در این نوع دانشگاه ها، هریک از آن ها هدف خاص به خود را دنبال می کند. دانشگاه های خصوصی تاثیر زیادی بر روی توسعه کشور ژاپن و سطح علمی تمامی دانشجویان، به خصوص دانشجویان بین المللی داشته است.
 

دانشگاه خصوصی


دانشگاه ملی

این نوع دانشگاه ها تاثیر زیادی در بین المللی کردن آموزش های عالی این کشور داشته است. دانشگاه های ملی یکی از سیستم های عالی این کشور محسوب می شود، که در پذیرش دانشجو از سراسر جهان توانسته است کمک های شایان ذکری را به این کشور بکند.

دانشگاه دولتی

در این میان بسیاری از دانشجویان در تلاش هستند که برای تحصیل رایگان در این کشور در یکی از بهترین و نمونه ترین دانشگاه های دولتی این کشور ادامه تحصیل بدهند. به طور کلی درس خواندن در این نوع دانشگاه ها می تواند برای افراد بومی این کشور توصیه شود. دانشجویان بین المللی در صورت داشتن شرایط بسیار ایده آل می توانند برای ادامه تحصیل در این دانشگاه ها ادامه تحصیل بدهند.

ویزای مورد نیاز برای ادامه تحصیل در دانشگاه اوساکا

بسیاری از دانشجویان در تلاش هستند که برای ادامه تحصیل دانشگاه اوساکا  را انتخاب نمایند. این دانشگاه به دلیل این که سالیانه تعداد زیادی دانشجو را در خود جای می دهد، می تواند برای بسیاری از دانشجویان مورد توجه قرار بگیرید. از این رو شما می توانید پس از این که از این دانشگاه اخذ پذیرش دریافت کردید، ویزای تحصیلی خود را دریافت کنید. شما می توانید اگر قصد دارید پس از اتمام تحصیل خود در ژاپن بمانید به مدت 6 ماه تا 1 سال در این کشور کار کنید، تا بتوانید به کشور خود باز گردید. اگر به دنبال اخذ اقامت دائم هستید، به شما پیشنهاد می شود که در صورت تمکن مالی به مدت 10 سال، در این کشور به دور از هرگونه رفتارهای نابه هنجاری زندگی کرده باشید، در صورت عدم دریافت کمک های دولتی می توانید برای همیشه اقامت دائم داشته باشید. برای اطلاع از اخذ پذیرش دانشگاه ملی سنگاپور با ما در ارتباط باشد.

ویزای مورد نیاز برای ادامه تحصیل در دانشگاه اوساکا


بسیاری از دانشجویان تمایل دارند، که با ادامه تحصیل در یکی از بهترین دانشگاه های جهان، سطح علمی خود را در مقایسه با سایر رقیبان خود بالا ببرند. در این میان دانشگاه اوساکا، یکی از دانشگاه های خارجی است، که سالیانه بسیاری از دانشجویان برای ادامه تحصیل به این دانشگاه می آیند. از این رو شما می توانید با توجه به تمکن مالی خود و اثبات آن به دانشگاه، در یکی از بهترین دانشگاه های ژاپن بنام دانشگاه اوساکا ادامه تحصیل بدهید.

2962 رتبه بندی این مطلب:
4.0

1 نظر در مطلب "دانشگاه اوساکا" ثبت شده است

Avatar image

رزا زارعی

.

نوشتن یک نظر

با تکمیل این فرم شما شرایط و قوانین و حریم خصوصی این سایت رو خوانده و قبول میکنید
افزودن نظر

انتخابگر پوسته