دانشگاه لوند

این روزها بسیاری از دانشجویان در تلاش هستند که در  یکی از بهترین دانشگاه های دنیا ادامه تحصیل بدهند. از این رو شما می توانید اگر قصد دارید در یکی از بهترین و معتبرترین دانشگاه های دنیا ادامه تحصیل بدهید، یکی از دانشگاه های خارج از کشور را انتخاب کنید. در این میان به دلیل بالا بودن سطح علمی دانشگاه های خارج از کشور، بسیاری از دانشجویان ایرانی و غیره در تلاش هستند، که پذیرش یکی از بهترین و معتبرترین دانشگاه های دنیا را اخذ کنند. تحصیل در خارج از کشور، سبب شده است بسیاری از دانشجویان به دلیل کسب کردن موقعیت خوب شغلی ادامه تحصیل در دانشگاه های خارجی را انتخاب کنند. در این میان دانشگاه لوند (lund university) یکی از معروف ترین و نمونه ترین دانشگاه هایی است، که بسیاری از دانشجویان در تلاش هستند، که برای بالا بردن سطح علمی خود، داشتن موقعیت خوب شغلی و اخذ اقامت دائم می تواند از مزایای ادامه تحصیل در این دانشگاه به شمار بیاید. از صفر تا صد فرآیند اپلای دانشگاه لوند با شما هستیم.

دانشگاه لوند


دانشگاه لوند کجا است؟    

اگر قصد دارید در یکی از بهترین و نمونه ترین دانشگاه دنیا ادامه تحصیل بدهید، بهتر است که دانشگاه لوند را به عنوان یکی از معروفترین دانشگاه های کشور سوئد به شمار می آید. در این میان این دانشگاه به عنوان یکی از معروفترین دانشگاه های شهر لوند در اسکانیا به شمار می آید. این دانشگاه به عنوان یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپا به شمار می آید. این دانشگاه به عنوان یکی از 100 دانشگاه برتر جهان به شمار می آید.
 

دانشگاه لوند کجا است؟


اخذ پذیرش از دانشگاه لوند به چه صورت است؟

اگر قصد دارید از این دانشگاه اخذ پذیرش را دریافت کنید بهتر است که در گام اول با مراجعه به سایت lu.se نسبت به شرایط اخذ پذیرش آشنایی پیدا کنید. از این رو شما می توانید اگر قصد دارید در هریک از مقاطع در این دانشگاه پذیرفته بشوید، با دانستن شرایط اخذ پذیرش در این مقاطع سریعا تمامی مدارک مورد نظر خود را جهت ثبت نام در این دانشگاه آماده کنید. 

شرایط اخذ پذیرش در دانشگاه لوند در مقطع کارشناسی از دانشگاه لوند

اگر قصد دارید در مقطع کارشناسی از این دانشگاه اخذ پذیرش بکنید، بهتر است که با اماده کردن این مدارک نسبت به اخذ پذیرش خود در دوره کارشناسی اقدام کنید. برای ثبت نام در این دانشگاه بهتر است که مدارک زیر را آماده کنید.

 • مدرک دوره  12 ساله دیپلم
 • ریز نمرات سه سال آخر قبل دانشگاه
 • ریز نمرات دوره پیش دانشگاهی 
 • رزومه تحصیلی 
 • انگیزه نامه
 • معرفی نامه

اخذ پذیرش دانشگاه ملی استرالیا با آقای اپلای

شرایط اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه لوند

بسیاری از دانشجویان در تلاش هستند که در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه ادامه تحصیل بدهند. از این رو شما می توانید اگر قصد دارید در این مقطع ادامه تحصیل بدهید، با آماده کردن این مدارک شرایط اخذ پذیرش خود را در سوئد راحتتر کنید. 

 • ارائه مدرک کارشناسی با نمره بالا
 • رزومه تحصیلی 
 • مقاله مرتبط با رشته تحصیلی 
 • معرفی نامه 

 

شرایط اخذ پذیرش در مقطع دکترا از دانشگاه لوند

در این میان بهتر است اگر قصد دارید در مقطع دکترا از این دانشگاه اخذ پذیرش کنید، بهتر است آگاه باشید که شما با دانشجو شدن در مقطع دکترا می توانید از انواع فاندهای تحصیلی که دانشگاه به شما ارائه می کند، استفاده کنید. از این رو بهتر است که در صورت اخذ پذیرش در این مقطع سریعا نسبت به اخذ انوع فاندهای تحصیلی اقدام کید. به علاوه شما برای پذیرش شدن در این مقطع بهتر است که این مدارک را برای پذیرفته شدن در این دانشگاه آماده کنید. 

 • داشتن مدرک کارشناسی ارشد 
 • ارائه رزومه تحصیلی 
 • ارائه مقالات متعدد در باب رشته ای که می خوانید

 

شرایط اخذ پذیرش در مقطع دکترا از دانشگاه لوند

چگونه می توانید از دانشگاه لوند بورسیه بگیرید؟

اگر قصد دارید تحصیل رایگان در دانشگاه لوند را تجربه کنید، بهتر است که با شرایط بورسیه شدن در این دانشگاه آشنا شوید. دانشگاه لوند به طور کلی تمامی هزینه های دانشجویان خارجی را عهده دار نمی شود. از این  رو شما می توانید با توجه به مقطعی که در آن تحصیل می کنید، یکی از بورسیه های تحصیلی متناسب با رشته تحصیلی خود را انتخاب کنید. در این میان بورسیه تحصیلی که برای مقطع کارشناسی تعیین شده است، که خود دانشگاه به دانشجویان درسخوان و مستعد تسهیلات ویژه ای برای کاهش هزینه های تحصیل ان ها در نظر گرفته است. در این میان دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد می توانند از کمک هزینه 500 کرونی دانشگاه خود استفاده کنند. از این رو شما می توانید با دریافت این کمک هزینه، هزینه های مربوط به ادامه تحصیل خود را به طور چشمگیری کاهش بدهید. بورسیه در مقطع دکترا می تواند برای بسیاری از دانشجویان مهم تلقی شود، چراکه دانشگاه به دانشجویان مقطع دکترا در حدود 2000 یورو کمک هزینه تحصیلی اعطا می کند. از این رو شما می توانید با دریافت این نوع کمک هزینه هزینه های مربوط به تحصیل خود را تا حد زیادی کاهش بدهید. 

 

چگونه می توانید از دانشگاه لوند بورسیه بگیرید؟
 

 

افراد مشهوری که از دانشگاه لوند فارغ التحصیل شده اند

دانشگاه لوند به دلیل داشتن سطح بالای علمی می تواند به عنوان یکی از مهمترین و معتبرترین دانشگاه های سوئد معرفی بشود. از این رو افرادی که از این دانشگاه فارغ التحصیل می شوند، می توانند بعدها به عنوان مهمترین و شناخته شده ترین افراد دنیا به همگان معرفی شوند. از این رو شما می توانید در صورت تسلط داشتن به زبان سوئدی در این دانشگاه ادامه تحصیل بدهید. 

ساختار آموزشی دانشگاه لوند به چه صورت است؟

اگر قصد دارید در این دانشگاه ادامه تحصیل بدهید، بهتر است که با ساختار آموزشی این دانشگاه آشنا شوید. از این رو بهتر است بدانید که این دانشگاه در تمامی مقاطع دانشجو می پذیرد. در این دانشگاه به صورت کلی در مقطع کارشناسی به زبان سوئدی به دانشجویان درس داده می شود. از این رو شما می توانید با فراگیری زبان سوئدی نسبت به اخذ پذیرش در این دانشگاه اقدام کنید. در این میان شما می توانید در برخی از رشته های علوم طبیعی،کسب و کار اجتماعی و هنرهای نمایشی با زبان انگلیسی به ادامه تحصیل مشغول شوید. 

رتبه بندی دانشگاه لوند، براساس معیارهای بین المللی 

بسیاری از دانشجویان در تلاش هستند که براساس معیارهای بین المللی در یکی از بهترین و برترین دانشگاه های جهان ادامه تحصیل بدهند. از این رو بهتر است که قبل از اقدام به اخذ پذیرش از این دانشگاه، با رتبه بندی آن آشنا شوید. به عبارت دیگر در این میان موسسات بنامی چون QS و تایمز می تواند در نحوه انتخاب و تصمیم گیری شما تاثیر گذار باشد. به عبارت دیگر رتبه این دانشگاه از نظر موسسه QS رتبه 92 را به خود اختصاص داده است. و از نظر موسسه بین المللی تایمز رتبه 98 را به خود اختصاص داده است. دانشگاه لوند یکی از دانشگاه هایی است که توانسته است در رشته هایی چون بیولوژی، علوم حرکتی و علوم اجتماعی سطح بالایی را نسبت به بقیه دانشگاه ها کسب کند.  

اخذ پذیرش دانشگاه ناتینگهام با آقای اپلای

مزایای تحصیل در دانشگاه لوند

در این میان بسیاری از  دانشجویان در تلاش هستند که در این دانشگاه ادامه تحصیل بدهند، از این رو بهتر است که با مزایای ادامه تحصیل در این دانشگاه آشنا شوید. 

 • این شهر یکی از جوانترین شهرهای سوئد است، که می تواند سبب شود که شما امید به زندگیتان افزایش یابد.
 • براساس معیارهایی که در وزارت علوم ایران وجود دارد،این دانشگاه دارای رتبه و درجه بالایی است.
 • شما می توانید از خوابگاه های دانشجویی نزدیک دانشگاه استفاده کنید.

 

 دانشکده های دانشگاه لوند در کدامیک از رشته ها دانشجو می پذیرد؟ 

در این میان بسیاری از دانشجویان در تلاش هستند که این دانشگاه پذیرفته و ادامه تحصیل بدهند. از این رو بهتر است که شما با تمامی رشته هایی که در این دانشگاه دانشجو می پذیرد، آشنا شوید. به طور کلی این دانشگاه دارای 8 دانشکده است که بسیاری از رشته ها در این دانشکده ها تدریس می شود. 

 • دانشکده علوم انسانی و الهیات
 • دانشکده فنی
 • دانشکده هنرهای زیبا
 • دانشکده حقوق
 • دانشکده پزشکی 
 • دانشکده علوم اجتماعی 
 • مدرسه اقتصاد و مدیریت

مطلب پیشنهادی: مهاجرت تحصیلی

دانشکده های تحقیقاتی دانشگاه لوند

در این میان برخی از دانشجویان علاقه مند هستند که در زمینه های تحقیقاتی ادامه تحصیل بدهند از این رو این دانشگاه به نیاز این نوع دانشجویان نیز توجه کرده، و دانشکده های تحقیقاتی خود را برای خدمت رسانی به دانشجویان ارائه کرده است. در این میان بهتر است شما را با این دانشگاه ها آشنا کنیم. 

 • دانشکده علوم
 • دانشکده علوم اجتماعی 
 • دانشکده پزشکی 
 • دانشکده پیرا پزشکی 

 

دانشکده های تحقیقاتی دانشگاه لوند

اخذ پذیرش دانشگاه آکسفورد با آقای اپلای

برنامه های فوق برنامه دانشگاه لوند برای دانشجویان مقاطع مختلف 

در این میان بسیاری از دانشجویان در تلاش هستند که علاوه بر استفاده از امکانات آموزشی از سایر امکاناتی که دانشگاه به دانشجویان ارائه می کند استفاده کنند. از این رو شما می توانید قبل از اقدام به پذیرش در این دانشگاه، از تمامی امکانات این دانشگاه در جهت بهبود بهتر شرایط درسی خود استفاده کنید. این دانشگاه یکی از بزرگترین و قدیمی ترین دانشگاه های دنیا را دارد، که شما می توانید از این دانشگاه برای ارتقا سطح علمی خود استفاده کنید. این دانشگاه سعی دارد که، یک محیط فرهنگی، اجتماعی در جهت ارتقای رفتارهای اجتماعی دانشجویان ایجاد کند. از این رو شما می توانید با استفاده از این فضاها، علاوه بر اینکه سطح علمی خود را به طرز قابل توجه ای بالا ببرید، می توانید به جا تفریح کردن در سوئد و صرف هزینه های غیر ضروری از امکاناتی که دانشگاه به شما ارائه کرده است، استفاده کنید. در این میان دانشگاه دارای فضاهای دیگری نیز هست که شامل بوفه، کافی شاپ، باشگاه ورزشی و فضاهایی برای جمع شدن دانشجویان و تبادل افکار تبیعه شده است. 

دانشگاه لوند و موقعیت شغلی آن برای دانشجویان 

در این میان بسیاری از دانشجویان به دلیل موقعیت شغلی خوب در تلاش هستند که در این دانشگاه ادامه تحصیل بدهند. از این رو شما می توانید با شرکت در سمینار های کاریابی و به دست آوردن مهارت ها لازم برای پیدا کردن موقعیت شغلی مناسب در این سمینارها شرکت کنید. در این میان بهتر است که شما با استفاده از این سیمنارها، تمامی نیازهای خود را برای داشتن یک شغل خوب برطرف کنید. در این سمینار مهارت هایی درباب نحوه برخورد با دیگران، داشتن روابط اجتماعی با دیگران و مسئولیت پذیری را به آن ها آموزش می دهند. امروزه بسیاری از دانشجویان در تلاش هستند که در یکی از بهترین دانشگاه های دنیا ادامه تحصیل بدهند. از این رو شما می توانید اگر قصد دارید در خارج از کشور تحصیل کنید، یکی از بهترین دانشگاه های کشور سوئد را انتخاب کنید. در این میان دانشگاه لوند یکی از دانشگاه هایی است که در کشور سوئد قرار گرفته است، و از نظر رتبه بندی موسسه QS و تایمز توانسته است رتبه خوبی را کسب کند. به طور کلی ادامه تحصیل در خارج از کشور می تواند سبب شود که شما پس ازمدتی موقعیت خوب شغلی را به دست آورید. از این رو اگر قصد دارید در دانشگاه لوند ادامه تحصیل بدهید، می توانید برای اخذ پذیرش از این دانشگاه با اماده کردن تمامی مدارک مورد نیاز برای پذیرش، سریعا برای انجام شدن کارهایتان اقدام کنید. 

3257 رتبه بندی این مطلب:
5.0

نوشتن یک نظر

با تکمیل این فرم شما شرایط و قوانین و حریم خصوصی این سایت رو خوانده و قبول میکنید
افزودن نظر

انتخابگر پوسته