دانشگاه ناتینگهام

امروزه بسیاری از دانشجویان در تلاش هستند که برای ادامه تحصیل در یک دانشگاه خوب و نمونه اخذ پذیرش دریافت کنند. چراکه ادامه تحصیل در خارج از کشور مزایایی دارد که فرد می تواند به راحتی از تمامی مزایای آن در جهت ارتقا شخصی خود و ارتقای روابط اجتماعی خود استفاده کند. در این میان بسیاری از دانشجویان ایرانی تلاش می کنند، تا با افزایش سطح علمی خود، تسلط بیشتر بر روی زبان انگیلیسی و از همه مهمتر مسئولیت پذیری و مقابله با مشکلات متعدد خود را برای ادامه تحصیل و اقامت در یک کشور بیگانه آماده کنند. در این میان مزایای تحصیل در خارج از کشور به قدری زیاد بوده که بسیاری از دانشجویان غم غربت و سختی دوری از خانواده را به جان می خرد، تا با کوله باری از علم، دانش و تجربه در جهت خدمت رسانی به کشور ایران به وطن باز گردنند. در این میان ما قصد داریم که شما را با اپلای یکی از معتبرترین دانشگاه های دنیا بنام University of Nottingham   آشنا کنیم.

دانشگاه ناتینگهام

 

دانشگاه ناتینگهام کجاست؟

در این میان بهتر است که محل قرار گیری این دانشگاه معتبر آشنا شوید. این دانشگاه در کشور انگلستان و در شهر ناتینگهام واقع شده است، ین دانشگاه در مقایسه با سایر دانشگاه های کشور انگلستان، از رتبه و درجه بالاتری برخوردار است. از این رو دلیل پرطرفدار بودن و دانشجو پذیر بودن آن سطح علمی بالای این دانشگاه به شمار می آید.
 

دانشگاه ناتینگهام کجاست؟

اخذ پذیرش از دانشگاه ناتینگهام

در این میان بسیاری از دانشجویان در تلاش هستند که در یکی از بهترین دنشگاه خارج از کشور اخذ پذیرش دریافت کنند. از این رو بهتر است با تمامی نکات درباب اخذ پذیرش در این دانشگاه آشنا شوید. بسیاری از دانشجویان می توانند در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا از این دانشگاه اخذ پذیرش دریافت  کنند. در این میان اگر قصد دارید در دوره کارشناسی در این دانشگاه پذیرفته بشوید، بهتر است که، در گام اول با بالا بردن نمرات خود در دوره دیپلم و تسلط خود بر زبان انگلیسی می توانید به اسانی در آزمون ایلتس با نمره بالا پذیرفته شوید. از این رو بهتر است که بر روی این موارد قبل از اقدام به اخذ پذیرش خود کار کرده باشید. برای اخذ پذیرش در دوره کارشناسی ارشد، شما باید مدت 1 سال را برای اتمام تحصیل خود در این دانشگاه در نظر بگیرید. برای پذیرش شدن در دوره دکترا شما یک دوره 3 ساله برای در سخواندن و یک دوره 1 ساله برای کار کردن بر روی  پروژه خود نیاز دارید. از این رو شما می توانید برای اخذ پذیرش در این دانشگاه به تمامی موارد از جمله سطح علمی خود، میزان تسلط خود بر زبان انگلیسی توجه کنید.
 

اخذ پذیرش از دانشگاه ناتینگهام

اخذ پذیرش دانشگاه کره با آقای اپلای

مدارک لازم برای اخذ پذیرش از دانشگاه ناتینگهام در تمامی مقاطع

بسیاری از دانشجویان برای دریافت اخذ پذیرش از این دانشگاه نیاز دارند که مدارک خود را به دانشگاه ارائه دهند. از این رو شما می توانید با آماده و ارسال کردن این مدارک به دانشگاه اخذ پذیرش خود در این دانشگاه را حتمی کنید.

 • ریز نمرات مقطع قبلی
 • مدرک دوره قبل
 • پاسپورت
 • رزومه تحصیلی
 • ارائه مقاله
 • انگیزه نامه
 • ارائه دو توصیه نامه
 • نمره آزمون آیلتس

از این رو شما می توانید با توجه به مقطعی که در ان ادامه تحصیل می دهید، با ارائه این مدارک اخذ پذیرش خود را در دانشگاه ناتینگهام حتمی کنید. در این میان تنها نکته ای که می تواند به شما کمک زیادی بکند، کسب نمرات بالای شما است. از این رو بهتر است که برای کسب نمرات بالا در هر مقطعی که قرار گرفته اید، بکوشید تا بتوانید به آسانی بدون بروز هیچگونه مشکلی در این دانشگاه پذیرفته شوید.

شرایط اخذ بورسیه از دانشگاه ناتینگهام

بسیاری از دانشجویان از سراسر دنیا در تلاش هستند که با تحصیل رایگان در دانشگاه ناتینگهام بتوانند کل یا بخشی از هزینه های مربوط به تحصیل و زندگی خود را کاهش بدهند. از این رو بهترین راه اخذ بورسیه تحصیلی از این دانشگاه به شمار می رود. در این میان بیشتر دانشگاه های انگلستان در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا هر سال به دانشجویان پذیرفته شده در این دانشگاه تسهیلات و کمک هزینه های تحصیلی اعطا می کنند. در این میان یکی از مهمترین نکاتی که بر روی بورسیه شدن شما می تواند تاثیر گذار باشد، نمرات بالای شما در مقطع پیشینتان است. از این رو اگر واقعا به بورسیه شدن و هزینه های کمک تحصیلی احتیاج دارید، بهتر است در گام اول بکوشید که نمرات بالایی را کسب کنید، و اینکه بتوانید با ارائه یک رزومه یا یک مقاله پر بار به دانشگاه سطح  علمی خود را به دانشگاه اثبات کنید. در این میان برای اخذ بورسیه های سالیانه بهتر است که اینگونه اقدام کنید. شما می توانید از طریق پرتال آنلاین تقاضای خود را ارسال کنید، سپس پس از پذیرفته شدن در این دانشگاه برای بورسیه شدن نیز اقدام کنید.  از این رو اگر قصد دارید از این دانشگاه بورسیه دریافت کنید، بهتر است که با رفتن به سایت دانشگاه ناتینگهام به آدرس nottingham.ac.uk از تمامی تسهیلات و خدماتی که به دانشجویان ارائه می شود، آگاهی پیدا کنید. در این میان ارائه این مدارک به دانشگاه الزامی است.

 • ارائه ریز نمرات و مدارک تحصیلی رسمی
 • ارائه رزومه
 • ارائه انگیزه نامه

 

شرایط اخذ بورسیه از دانشگاه ناتینگهام

اخذ پذیرش دانشگاه بریتیش کلمبیا با آقای اپلای

رتبه بندی دانشگاه ناتینگهام در مقایسه با سایر دانشگاه های جهان

در این میان بسیای از دانشجویان در تلاش هستند که در یکی از بهترین دانشگاه های دنیا ادامه تحصیل بدهند. از این رو شما می توانید با آگاهی یافتن از رتبه هریک از دانشگاه ها نسبت به اخذ پذیرش در آن دانشگاه اقدام نمایید. در این بین یکی از بهترین و معتبرترین دانشگاه های دنیا، دانشگاه ناتینگهام معرفی شده که توانسته است  یکی از بهترین رتبه ها را در بین برترین دانشگاه های جهان کسب کند. در این میان بسیاری از دانشجویان در تلاش هستند که در این دانشگاه ادامه تحصیل بدهند. یکی دیگر از مهمترین نکاتی که باید به آن توجه کرد، این است که این دانشگاه به دلیل این که دانشجویان زیادی را پذیرش می کند، در کشورهای مالزی و چین نیز دارای پردیس های دانشگاهی است. از این رو شما می توانید در صورت تمایل در یکی از این پردیس های دانشگاهی ادامه تحصیل بدهید.

افراد معروفی که از دانشگاه ناتینگهام فارغ التحصیل شده اند

در این میان بسیاری از افراد معروف و مشهوری که از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند، به عنوان یک فرد مستعد و کوشا در این دانشگاه ادامه تحصیل داده اند. از این رو اگر شما نیز قصد دارید که پس از فارغ التحصیلی به عنوان یک فرد مشهور و موفق شناخته شوید، بهتر است که تلاش کنید که بتوانید از دانشگاه ناتینگهام اخذ پذیرش دریافت کنید. از این رو در این میان افراد مشهوری بنام کلایو گرینجر (اقتصاددان بریتانیایی)، مارتین بولیاکوف(شیمی دان بریتانیایی)، ایان کرشاو (نویسنده و تاریخ نگار)، پیتر منسفیلد(دانشمند) و نجیب رزاق (نخست وزیر مالزی) از افرادی بودند، که از دانشگاه ناتینگهام فارغ التحصیل شده اند. از این رو شما نیز اگر قصد دارید که پس از فارغ التحصیلی به عنوان یک فرد موفق و مشهور به همگان معرفی شوید، بهتر است که هرچه زودتر نسبت به اخذ پذیرش در این دانشگاه اقدام نمایید.

هزینه ادامه تحصیل در دانشگاه ناتینگهام

در این میان بسیاری از دانشجویان در تلاش هستند که بتوانند با اخذ پذیرش در یکی از بهترین دانشگاه های دنیا، سطح علمی خود را تا حد قابل توجه ای افزایش دهند. از این رو بهتر است که قبل از اقدام به اخذ پذیرش از این دانشگاه، تمامی هزینه های مربوط به تحصیل خود را محاسبه کنید. چراکه در صورت بالا بودن هزینه های مربوط به ادامه تحصیل، شما نمی توانید در این دانشگاه پذیرفته بشوید. از این رو بهتر است که قبل از اقدام به پذیرش در این دانشگاه تمامی هزینه های مربوط به ادامه تحصیل، شهریه و هزینه های مربوط به اقامت خود را محاسبه کنید. سپس در گام بعدی شما باید سایر هزینه های خود را محاسبه کنید، که این هزینه ها شامل هزینه هایی چون خدمات درمانی، خوراک و پوشاک است. از این رو شما می توانید در صورت ادامه تحصیل در این دانشگاه با ارزیابی تمامی هزینه های مربوط به تحصیل خود، به راحتی در این دانشگاه ادامه تحصیل بدهید.
 

هزینه ادامه تحصیل در دانشگاه ناتینگهام

اخذ پذیرش دانشگاه ملی استرالیا با آقای اپلای

تحصیل در پردیس های دانشگاه ناتینگهام

در این میان بسیاری از دانشجویان در تلاش هستند که در صورت امکان در دانشگاه های پردیس این دانشگاه ادامه تحصیل بدهند. از این رو شما می توانید اگر قصد دارید در یکی از پردیس های دانشگاه ناتینگهام ادامه تحصیل بدهید، دانشگاه مالزی و چین را نیز انتخاب کنید. در این میان بسیاری از دانشجویان بر این باورند که تحصیل در پردیس های دانشگاهی نمی تواند در حد تحصیل در خود دانشگاه ناتینگهام، در بهبود سطح علمی آن ها تاثیر گذار باشد. از این رو ما قصد داریم تا در این بخش شما را با این موضوع آشنا کنیم که، در صورت ادامه تحصیل در یکی از پردیس های دانشگاهی می توانید مدرک تحصیلی خودتان را از همان دانشگاه دریافت کنید.

چرا بهتر است که انگلستان را برای ادامه تحصیل انتخاب کنیم؟

ادامه تحصیل دادن در انگلستان می تواند مزایای بسیاری برای کسانی که قصد ادامه تحصیل در این کشور را دارند، داشته باشد. از این رو شما می توانید اگر قصد دارید از یکی از کشورهای خارجی اخذ پذیرش دریافت کنید، کشور انگلستان را انتخاب کنید. چرااکه این کشور به دلیل داشتن سطح علمی بسیار بالا، سالیانه بسیاری از دانشجویان را از سراسر دنیا به سمت خود می کشاند. از این رو شما می توانید با کسب کردن نمرات بالا و سابقه تحصیلی خوب، در یکی از  بهترین و نمونه ترین دانشگاه های دنیا ادامه تحصیل بدهید. در این میان دانشگاه های انگلستان به دلیل این که با زبان انگلیسی به دانشجویان خود تدریس می کنند، می توانند به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های دنیا معرفی شوند. از دیگر مزیت های ادامه تحصیل دادن در این کشور می توان به نزدیک بودن آن به کشور ایران اشاره کرد، که سبب می شود که دانشجویان بتوانند راحتتر به کشور ایران رفت و آمد داشته باشند. یکی دیگر از مزایای ادامه تحصیل در خارج از کشور، تقویت زبان انگلیسی شما است. در این میان فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد، از مهارت های بسیاری در ادامه تحصیل، کار کردن و پیدا کردن موقعیت های شغلی خوب برخوردار هستند.

مطلب پیشنهادی: مهاجرت تحصیلی

اقامت پس از ادامه تحصیل در انگلستان

بسیاری از دانشجویان در تلاش هستند که پس از فارغ اتحصیلی از دانشگاه های انگلستان، بتوانند در این کشور اقامت دائمی داشته باشند. از این رو بهتر است که پس از اتمام تحصیل خود، در این کشور کارهای مربوط به اقامت دائم خود را شروع کنید. برای گرفتن اقامت دائم از این کشور شما باید پس از فارغ التحصیلی سریعا در یک شغلی مشغول شوید، و از همه مهمتر ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل کنید. از این رو شما با تبدیل ویزای تحصیلی خود به ویزای کاری می توانید به مدت 5 سال در این کشور بمانید. یکی دیگر از راه هایی که سبب می شود شما بتوانید برای همیشه از این کشور اقامت دائم دریافت کنید، سرمایه گذاری در این کشور است.
 

اقامت پس از ادامه تحصیل در انگلستان

در این میان بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان ایرانی در تلاش هستند، که در یکی از بهترین دانشگاه های انگلستان ادامه تحصیل بدهند. از این رو دانشگاه ناتینگهام یکی از بهترین و نمونه ترین دانشگاه های انگلستان معرفی شده است، که بسیاری از افراد در تلاش هستند که برای ادامه تحصیل به این دانشگاه بیایند. از این رو شما می توانید با فراهم کردن تمامی مدارکی که این دانشگاه جهت اخذ پذیرش نیاز دارد، برای پذیرفته شدن در این دانشگاه سریعا اقدام نمایید.

2933 رتبه بندی این مطلب:
3.0

نوشتن یک نظر

با تکمیل این فرم شما شرایط و قوانین و حریم خصوصی این سایت رو خوانده و قبول میکنید
افزودن نظر

انتخابگر پوسته