دانشگاه کنکوردیا

دانشگاه کنکوردیا ، به عنوان یک دانشگاه نسل جدید و معتبر ، چشم‌ انداز های خود را بیشتر و گسترده‌ تر از سایر دانشگاه های شمال اروپا در نظر گرفته است. این مرکز آموزشی بی نظیر ، فرصت های آموزشی و یادگیری فراوانی را برای دانشجویان سراسر جهان ایجاد کرده و با هدف ارتقا سطح علمی بین المللی ، کار خود را پیش می برد. Concordia University ، با استفاده از جدیدترین امکانات آموزشی و ارائه مدرک معتبر ، یکی از بهترین گزینه ها برای اپلای و ادامه تحصیل افراد می باشد. کنکوردیا ، محله ای به مساحت چهار کیلومتر مربع در قلب مرکز شهر مونترال و محل دانشگاه کنکوردیا می باشد. 

Image

دانشگاه کنکوردیا کجاست؟

دانشگاه کنکوردیا کجاست ؟ (Concordia University) کنکوردیا که در شهر پر جنب و جوش و چند فرهنگی مونترال (استان کِبِک) واقع شده است ؛ دانشگاه برتر آمریکای شمالی بوده که در 50 سال گذشته تاسیس شده و سالانه حدود ۵۱ هزار دانشجو را از طریق رویکرد نوآورانه خود و برای یادگیری تجربی و تحقیقات کارکردی مورد پذیرش قرار می دهد. از ویژگی های بارز این دانشگاه بزرگ ، سبک جدید در ارائه مطالب آموزشی و بهره گیری از مجرب ترین اساتید موجود در کشور کانادا و استان کبک می‌ باشد.

اخذ پذیرش دانشگاه مونترال با آقای اپلای

Image

شرایط پذیرش دانشگاه کنکوردیا کانادا

شرایط پذیرش دانشگاه کنکوردیا کانادا ، بسته به نمرات و شرایط پذیرش شما در مقاطع مختلف ، متفاوت می باشد. شما می توانید با تطابق مدارک و شرایط سنی خود ، اقدام به ارسال مدارک کرده و شانس خود را برای پذیرش در این دانشگاه جذاب و معتبر امتحان کنید. در صورتی که رزومه قابل توجهی دارید ، می توانید از بورسیه تحصیلی و اسکولارشیپ این دانشگاه در مقاطع تکمیلی (ارشد و دکترا) استفاده نمایید.

مدارک مورد نیاز برای پذیرش دانشگاه کنکوردیا

مدارک مورد نیاز برای پذیرش دانشگاه کنکوردیا ، با توجه به مقطع تحصیلی مورد نظر ، به شرح زیر می باشد ؛

●    مقطع کارشناسی 

○    حداقل معدل دیپلم ۱۴
○    نمره آیلتس ۷ و یا دولینگو ۱۲۰
○    ارائه ترجمه آخرین مدرک تحصیلی و پاسپورت معتبر
○    ارائه رزومه (سابقه) و انگیزه نامه قوی
○    می توانید از توصیه نامه های اساتید مختلف نیر بهره ببرید ( غیر ضروری)

مطلب پیشنهادی: دانشگاه واترلو

●    مقطع کارشناسی ارشد 

○    حداقل معدل لیسانس ۱۵
○    نمره آیلتس ۶/۵ و دولینگو ۱۱۵
○    ارائه ترجمه آخرین مدرک تحصیلی و پاسپورت معتبر
○    ارائه رزومه (مقالات و کتب معتبر ترجمه شده)
○    پر کردن یک انگیزه نامه مناسب و شایسته
○    تعیین و انتخاب استاد راهنما
○    ارائه توصیه و معرفی نامه از اساتید معتبر

●    مقطع دکترا

○    حداقل معدل فوق لیسانس ۱۵ 
○    نمره آیلتس ۶/۵ و دولینگو ۱۱۵
○    ارائه خلاصه پایان نامه ارشد
○    ارائه چندین مقاله چاپ شده در ژورنال های معتبر
○    تشکیل خلاصه رزومه و ارسال انگیزه نامه

مطلب پیشنهادی: مهاجرت تحصیلی

بورسیه دانشگاه کنکوردیا برای ایرانیان

ذکر این نکته مهم است که بورسیه‌ تحصیلی کشور کانادا ، به ندرت تمامی هزینه های محصلان را تحت پوشش قرار می دهد. دانشگاه کنکوردیا (Concordia University) ، هر ساله پذیرای دانشجویان بین المللی استثنایی از سراسر جهان جهت انجام مطالعه، تحقیق و نوآوری در این موسسه آموزشی می‌ باشد. دانش پژوهان بین المللی کنکوردیا یک جایزه در مقطع کارشناسی است که هدف آن قدردانی از دانشجویانی است که برتری علمی را در ترکیب با انعطاف پذیری و سخت کوشی نشان می دهند. هر ساله ، دو بورسیه تحصیلی قابل تمدید ، شامل ؛ شهریه و هزینه ها به داوطلبان هر دانشکده اعطا می شود.استفاده از بورسیه دانشگاه کنکوردیا برای ایرانیان نیز در دسترس بوده و می توانید از آن بهره ببرید.

اخذ پذیرش دانشگاه ویندزور با آقای اپلای

Image

لیست دانشکده های دانشگاه کنکوردیا

لیست دانشکده های دانشگاه کنکوردیا شامل ؛

●    دانشکده هنر و علوم 
●    دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر جینا کودی 
●    دانشکده هنرهای زیبا 
●    دانشکده تجارت جان مولسون 
●    دانشکده تحصیلات تکمیلی 
●    کالج ها ، مدارس و مؤسسات دیگر

هزینه تحصیل دانشگاه کنکوردیا

هزینه تحصیل دانشگاه کنکوردیا ، با توجه به مقطع تحصیلی شما متفاوت خواهد بود. اما به طور معمول ، این هزینه در مقطع کارشناسی سالانه حدود ۲۲,۸۹۹ تا ۳۲,۱۲۰ دلار بوده و در مقاطع تکمیلی ، سالانه ۶,۵۸۷ تا ۱۲,۵۵۵ دلار می باشد.

رتبه و اعتبار دانشگاه کنکوردیا

با توجه به آخرین بررسی و رنکینگ های اعلام شده ، رتبه و اعتبار دانشگاه کنکوردیا ، ۵۵۰ جهان و ۱۰-۱۷ کشوری اعلام شده است. کنکوردیا همچنین از بین ۴۱۴ دانشگاه زیر ۵۰ سال در سراسر جهان (در رتبه‌ بندی دانشگاه‌های جوان (THE) در سال ۲۰۲۰) در رتبه اول کانادا و ۱۰۱ جهان قرار گرفت. به ازای هر ۱۰۰ متقاضی ، معمولا ۶۵ نفر پذیرفته می شوند. این دانشگاه از شما انتظار دارد که شرایط آنها را برای نمرات GPA و SAT/ACT برآورده کنید. 

مطلب پیشنهادی: دانشگاه یورک

شرایط زندگی و خوابگاه دانشگاه کنکوردیا

دانشگاه کنکوردیا (Concordia University) از نظر رفاهی دارای سه خوابگاه و اقامتگاه مجلل می باشد که هزینه هر یک از آنها بسته به نوع اتاق یا مکانی که انتخاب می کنید ، بین ۴,۴۲۴ تا ۹,۸۴۰ دلار است. 
خوابگاه‌ های ارائه شده توسط این مرکز آموزشی ، به صورت سوئیت های تک نفره یا دونفره می باشد. هزینه رزرو و سفارش وعده های غذایی خوابگاه برای یک سال تحصیلی ، در دو قسط و به مبلغ ۲,۶۷۵ دلار قابل پرداخت می باشد. شرایط زندگی و خوابگاه دانشگاه کنکوردیا ، از امکانات رفاهی بسیار بالایی برخوردار بوده و اغلب دانشجویان در حال تحصیل ، از آن رضایت کامل دارند.

رشته های کارشناسی و دکترا دانشگاه کنکوردیا

رشته های کارشناسی و دکترا دانشگاه کنکوردیا (Concordia University) ، از تنوع و کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. امکان پذیرش در مقطع کارشناسی در رشته‌ ها و زیر مجموعه های مختلفی از جمله رشته مهندسی ، مدیریت ، آی تی ، کامپیوتر، ورزش‌ درمانی ، علوم اعصاب رفتاری ، بیوشیمی ، زیست‌شناسی ، بیوفیزیک ، زیست‌ شناسی سلولی و مولکولی ، علم شیمی ، مطالعات کودک کلاسیک ، ارتباطات و مطالعات فرهنگی ، رشته هنر و غیره می باشد. رشته‌ هایی که در مقطع دکترا پذیرش دارند شامل ؛ زیرمجموعه های دانشکده‌ علوم و هنر ، دانشکده هنر های زیبا و دانشکده علوم اقتصاد و بازرگانی ، اطلاعات ، آموزش ، علوم سیاسی ، آنالیز اجتماعی و فرهنگی ، تاریخ هنر ، زیست‌شناسی ، مهندسی ساختمان ، دی بی ای ، شیمی و بیوشیمی و غیره می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ پذیرش دانشگاه ساسکاچوان با مشاورین ما همراه باشید.

1037 رتبه بندی این مطلب:
2.2
 

نوشتن یک نظر

با تکمیل این فرم شما شرایط و قوانین و حریم خصوصی این سایت رو خوانده و قبول میکنید
افزودن نظر

انتخابگر پوسته